Terhi 475 Twin C

 

סירת ספורט ודיג מהירה לחמישה מפליגים 475 Twin C עם עמדת משיט כפולה

Terhi Unsinkable Boats 

סירת הדגל המובילה של חברת  Terhi עם קונסולה כפולה ושפע מקומות ישיבה ואחסון.

דגם סירה ורסטילי המאפשר שימוש כסירת ספורט משפחתית מהירה לשימושי שיט סקי אבובים סיור וטיול וכסירת דיג מעולה המסוגלת לשוט בתנאי ים רוגש ומשתנה.

סירה שנולדה לים דגם זה מאפשר שיט בים רוגש וגלי המבנה המיוחד עם שוקע גדול ניקוז מים גבוה ומקומות ישיבה מוגנים ביותר מקנים לסירה לנוע בים במהירות תוך גרר נמוך ביותר בצורה חלקה עם התנגדות מועטה במים בביטחון ובטיחות גבוה.

 מבנה רחב וארוך מקנה למפלגים שטח סיפון חופשי גדול לתנועה וישיבה.

 שני קונסולות אחוריות נוחות הסירה מצוידת בשני עמדות משיט צידיות בחלק האחורי של הסירה עם מעבר אמצעי בניהם דבר המאפשר פעילות ספורטיבית לדיג בחכות או ברשתות. מקנה לסקיפר שליטה וראות מצוינת על הנעשה בחרטום ובירכתיים ומאפשרת לו להוציא את הסירה מהמעגן בצורה בטוחה או לעגון בקלות.

מקומות אחסנה נוחים בקונסולות שני עמדות המשיטים מצוידות במקומות אחסון נוחים ונגישים

שמשות קדמיות רחבות וגבוהות  כדי למנוע מרסיסי המים לנוע לעבר הסקיפר מצוידות עמדות המשיט בשמשות רחבות וגבוהות,השמשות מוגנות על ידי מסגרת מתכת היקפית חזקה.

אור אחורי על מוט הסירה מצוידת בשני שקעי חשמל מוגני מים עם חיווט פנימי בחלק האחורי הסירה מסופקת עם אור לבן סביב על מוט הניתן לשליפה, אופציה בחלק הקדמי בחרטום ניתן להרכיב אור קדמי לסימון ותאורה.

סירה עם ציפה תמידית אינה שוקעת סירת  475 Twin  אינה שוקעת הסירה בנויה משלוש שכבות של  ABC מחוזק ובניהם שכבות של  PU מוזרק בלחץ גבוה מבנה זה מעניק לסירה חוזק ועמידות אימתנית וכושר ציפה גבוה.

שיט מהיר וחלק מבנה הסירה מאפשר שיט במהירות גבוה גם עם מנוע קטן שוקע הסירה המיוחד והמבנה מאפשרים שיט בים גבוה בנוחיות ובצורה חלקה.

מהירות גבוה בהספקי מנוע נמוכים הסירה מגיעה למהירויות גבוהות ביותר גם בהספקי מנוע קטנים עם צוות של שני אנשים ומנוע בהספק של 50 כ"ס מפתחת הסירה מהירות של 59 קמ"ש.

בטיחות גבוה הסירה בעלת שוקע גבוה הדפנות הפנמיות גבוהות ומאפשרות למפליגים שיט בטוח ונוח גם בים סוער גם שבני המשפחה וילדים נמצאים על הסיפון.

מסגרות מתכת היקפיות railings צידי הסירה מצוידות במעקות ממתכת אל חלד מצופות בחומרים למניעת קורוזיה. המסגרות מאפשרות בטיחות עליה וירידה נוחה מהסירה.

תאי אחסון לציוד ודגים הסירה מצוידת בשמונה תאי אחסון גדולים כולל מכסים להנחת ציוד ודגים בצורה מאובטחת, בקדמת הסירה תא לעוגן גדול, לאחריו תא חרטום קדמי גדול.שני תאים מתחת לשני המושבים בקדמת עמדות המשיט. תא גדול מתחת למושב בירכתיים. תא במשענת הגב בירכתיים. שני תאי צד בחלק האחורי של הסירה.בנוסף שני תאים לאחסון קטן בתאי המשיטים עצמם.

תאי צד לציוד קטן בשני צידי הסירה תמצאו תאי צד נגישים לציוד קל.

ברווזי עגינה וקשירה הסירה מצוידת בארבע ברווזי עגינה וקשירה למזח או לעוגן בקדמת הסירה.

סולם עליה מהמים בירכתי הסירה תמצאו סולם עליה מהמים מתקפל בדופן הסירה מממוקמים מעקות אחיזה לעליה קלה מהמים.

מושבי ירידה ועליה מהמים בירכתי הסירה שני מושבים המשמשים כמושבי ישיבה נוחה לדיג או כהתארגנות לכניסה ויצאה מהמים.

תאורה לילה הסירה מצוידת במוט תאורה אור לבן סביב בירכתי הסירה ובשקע חשמל כולל חיווט בחרטום לתאורה קדמית.

פס הגנה הקיפי הסירה מצוידת בפס הגנה הקיפי להגנה של דפנות הסירה וקישוט.

סירת Terhi כסירת דייג דגם  ה - 475 Open FC מעולה למטרות דייג מבנה הסירה מאפשר לדייגים השלכת חכות והורדת רשתות בצורה נוחה ובטוחה. תוך זמן קצר ניתן להרכיב לה מסגרת עליונה עם  ארבעה מאחזי חכות ולבצע טרולינג מקצועי. לדפנות הסירה ועל ה- railings ניתן להרכיב מאחזי חכות נוספים או גלגלות לדיג עומק ולקבל סירת דיג מקצועית.

שימוש נוח הסירה נוחה מאוד לשימוש  וניקוי לאחר הדיג או השימוש בסירה ניתן לנקות את הסירה בקלות שימוש בדלי או צינור מים מברשת וסבון יאפשרו לכם לשטוף את הסירה תוך מספר דקות משאריות לכלוך דם דגים ומאשפה בצורה יעילה ומהירה. במידה והסירה מצוידת בכריות ישיבה ניתן להסיר אותם לפני הניקיון ולהחזיר אותם בסיומו. 

מנוע חיצוני הסירה מצוידת בטרנסום אחורי המאפשר הנחה של מנועים חיצוניים במבחר גדלים החלק האחורי של הסירה חזק ביותר ומאפשר לקבע עליו מנוע בעוצמה של 50 כ"ס ובמשקל  של עד 115 ק"ג. היתרונות בחיבור מנוע חיצוני גדולים ניתן להחליף ולטפל במנוע בקלות הגישה לחלקי המנוע קלה ונוחה. שטיפת המנוע מתבצעת כשהמנוע תלוי על דופן הסירה. ההיגוי והצידוד נוחים ומדויקים. המנוע אינו מקזז מהמרווח הפנימי בסירה ואינו מוריד משוקע.

אביזרים ותוספות את הסירה ניתן לציד בתוספת מחיר בכריות ישיבה נוחות, מסגרת דייג כולל מאחזי חכות.כיסויים  מסוגים שונים. תאורה. מאחזים לעין  (לטרנדי וסיר) מגלי הדגים ועוד... 

משקל קל והובלה נוחה בשל המידות והמשקל הנוח ניתן לשאת את הסירה על ניגרר קטן ולהובילה ממקום בנוחיות וללא מאמץ גם ע"י רכב פרטי.

אישורי תקן וקטגוריות הסירה נושאת תקן אירופאי CE ,קטגורית הסירה  רמה C.

אחריות בשל חוזק החומרים הגדול האמינות והעמידות של הסירה שמעניקה חברת  Terhi .

*כפוף לטופס האחריות

 

 

 

 

אורך 4.75 מ'
רוחב 1.85 מ'
משקל 370 ק"ג
משקל העמסה מרבי 405 ק"ג
מספר משיטים 5
מנוע מומלץ 50 כ"ס
מנוע מקסימאלי  60 כ"ס
משקל מנוע מקסימאלי 115 ק"ג
ברך מנוע ארוכה
מהירות מוערכת עם שני מפליגים 37 קמ"ש / 60 כ"ס
אורך כבל היגוי 275 ס"מ
מרחק שליטה מרחוק 305 ס"מ
פתחי ניקוז 1
מוגן מים קטגוריה C
אישורים משמר החופים האמריקאי,GS ,CE .

 

מחיר הסירה: 50,990 ש"ח

ציוד סטנדרט המסופק עם הסירה

עמדת משיט  כפולה כולל הגה

שני שמשות  קדמית לעמדת המשיט

שמשה מחברת בין שני עמדות המשיט

מסגרת הגנה ממתכת לעמדת המשיט

מאחזי יד ממתכת מצופה בצדי הסירה

סולם עליה וירידה מהמים סולם הצלה

אור אחורי אור לבן סביב 360 מעלות על עמוד

מקום להנחת מטף כיבוי

כבל הגה

 

 

ציוד אופציונאלי

כריות ישיבה מרופדות מוגנות UV  מוגנות מים מחיר: 2,690 ש"ח

כיסוי לסירה מוגן UV מוגן מים מחיר: 4,490 ש"ח

תאורת לילה אור קדמי על עמוד קצר 13.5 ס"מ אור אדום ירוק מחיר:  390 ש"ח

מאחז לעין למגלה דגים מחיר:  349 ש"ח

קשת עליונה ממתכת מצופה כולל אביזרי התקנה לדיג מחיר: 2,490 ש"ח

מאחז חכה יחידה אחת ממתכת עם תופסן מחיר: 360 ש"ח