Terhi 400C

סירת  דיג ומנוע  מתקדמת עם עמדת משיט והגה לארבעה מפליגים  400C  Terhi

Terhi Unsinkable Boats

סירת מנוע המיועדת למנוע עם שליטה מרחוק

סירת Terhi 400C מעניקה לך הלקוח את מלא הערך האמתי להשקעתך הסירה מהווה חידוש מתקדם בתחום השיט בעולם בזכות חידושים פרקטיים מעשיים ומהווה השקעה בטוחה של הכסף המושקע. הסירה זמינה בשני גרסאות שימוש מנוע שונות הראשונה עם מנוע אחורי וידית דייג והגרסה  השנייה כוללת עמדת משיט עם  גלגל הגה עמדת היגוי בקדמת הסירה השולטת על פעולות המנוע. הדגם המוצע הנוכחי הינו הדגם עם ידית דיג לניהוג אחורי. החלל הפנימי בסירה נוצל עד סופו בצורה פרקטית ובטיחותית כולל מעברים נוחים ובטוחים לאדם לכל אורך הסירה. החללים בסירה נוצלו בצורה חכמה כדי ליצור מקסימום מקומות אחסנה בטוחים ושפע של מקום על הסיפון . העיצוב התמקד בעיקר בהענקת מרחב פנימי גדול ונוחיות גבוה למשיטים בסירה מעבר קל ונוח בעת הטענה או פריקה. קיבולת ישיבה מספקת עבור הנוסעים והרחבת המקום בעת הצורך. הסירה מחולקת לשלוש חללים שונים המאפשרים אחסון  בטוח ומוגן בסירה מקומות אחסון סגורים אחד בחזית ואחד מתחת למושב האחורי, לוקרים מקומות אחסון פתוחים בצדי הסירה מאפשרים מרחב גישה קלה ומעשית לחבלים ואביזרים שונים. משוטי הסירה ניתנים לנעילה בתוך הסירה . 

 
גרסת שליטת המנוע מרחוק כולל עמדת שליטה עם הגה וכבל הגה מעניקה למפעיל הסירה  את המיטב כאשר יש צורך בנוחיות ניהוג קל ונוח הובלה ציוד והמטרה היא שיוט במהירויות בעיקר חסכון ניכר בדלק עם ציוד מתאים לצרכים. המבנה הפנימי המרווח מאפשר שימוש מרבי בכל פונקציות הסירה כבר עם מנוע חיצוני 15 כ"ס ניתן לראות את נתוני המהירות והשיט המרשימים של הסירה רמת הבטיחות תוך כדי תנועה מהירה המאפשרים לצאת לשיט מהנה או לדיג . כל זאת כאשר אתם מוקפים בשפע של אבזרים זמינים המתאימים אישית כדי לענות על הצרכים המיטביים של המשיט.  האבזור בסירה מותאם כדי לענות על הצרכים של צרכנים תובעניים ביותר ה-  
400C   Terhi היא בחירה  מושלמת עבור אלה המחפשים סירה לשיט למרחקים קצרים ובינונים לדיג ושיט משפחתי. הסירה מעניקה יציבות ובטיחות גבוהים במיוחד    ה-400C   Terhi היא סירה יציבה ובטוחה מאוד. כאשר עומדים על הסירה  היא נוטה מעט מאוד על צידה  ואפילו תנועה חדה על הסיפון כשהסירה נעה במהירות אינו גורם לסירה ולמשיטים למצבים שאינם בטוחים. מהירות  הסירה עם מנוע חיצוני של 10 כ"ס הינה מהירה ביותר .ומאפשרת לצעירים מבוגרים ומשפחות הנאה ובטיחות גבוה  כאשר תחליטו לחפש מהירויות ספורטיביות גבוה או העמסה של מטענים כבדים וגדולים  בסירת ה-  400 Terhi ציידו את הסירה במנוע  15 כ"ס ותגיעו לביצועים ומהירות גבוה מבלי לסכן את הבטיחות והיציבות של הסירה. עיצוב המבנה  של 400C Terhi הינו המשך של דגמי Terhi. הפופולריים הסירה נעה בקלילות ובאלגנטיות גם כשהיא עמוסה .הירידה עד לפרטים הקטנים והמחשבה  שהושקעה בתכנון  והגימור הגבוה יצרה סירה באיכות גבוהה מהירה ופרקטית. הסירה ככמעט ואינה יכולה לשקוע  unsinkable ,הודות לשיטת הבנייה הייחודית של סירות Terhi המבטיחה מלבד unsinkability שיט גם בים שקט וגם במזג האוויר סוער. הגוף וסיפון הסירה הבנויים מ-  ABS יוצרים גוף  תרמי המלא בקצף מפוליאוריטן קשה ללא חללים ריקים  שאינו סופח  מים התוצאה הסופית היא בניית מבנה מוצק ונוקשה, המעניק שקט ובטיחות גבוה למפליגים לאורך זמן .

 

אורך 4.01 מ'
רוחב 1.50 מ'
משקל 130 ק"ג
משקל העמסה מרבי 315 ק"ג
מספר משיטים 4
מנוע מומלץ 8 כ"ס
מנוע מקסימאלי 10 כ"ס
משקל מנוע מקסימאלי 48 ק"ג
ברך מנוע קצרה
מהירות מוערכת עם שני מפליגים 20 קמ"ש / 8 כ"ס
פתחי ניקוז 1
מוגן מים קטגוריה D
אישורים משמר החופים האמריקאי,GS ,CE .

מחיר הסירה: 20,990 ש"ח

ציוד סטנדרט המסופק עם הסירה

סולם מתקפל לעליה וירידה מהמים בירכתי הסירה

זוג משוטים מעץ פיני באורך 240 ס"מ

 

ציוד אופציונאלי

שלוש כרית ישיבה מרופדות מוגנות מים  מחיר: 2,690 ש"ח

כיסוי מלא לסירה מבד מוגן UV   ומוגן מים  לסירה מחיר:  2,790 ש"ח

מעקה מתכת ידית אחיזה קדמית לכניסה ויציאה מהסירה מחיר:  940 ש"ח

מעקה מתכת ידית אחיזה צד קדמית בסירה  מחיר:  940 ש"ח

ממעקה מתכת ידית אחיזה צד אמצעית  בסירה  מחיר:  940 ש"ח

אור לבן סביב 360 מעלות כולל מוט ארוך בגובה 75 ס"מ : 890 ש"ח